Forum .: Konikowe forum :. Strona Główna


.: Konikowe forum :.
.: Forum strony www.karykon.prv.pl :.
Odpowiedz do tematu
NIE Dzieciom Neostrady
w skrzydłach wiatru
Młody Konik


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 122
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ze snu

[link widoczny dla zalogowanych]

Czym jest akcja "NIE dzieciom neostrady"?

Jest to, najprościej mowiąc, protest przeciwko dzieciakom na forach, które nie dorosły jeszcze do korzystania z takich dobrodziejstw jakim jest Internet

Kto to jest 'dziecko neostrady'?

Jest to dziecko, które dostało w prezencie od rodziców neostradę w promocji (lub bez) i atakuje fora oraz grupy dyskusyjne nie mając najmniejszego pojęcia o podstawowych zasadach czy netykiecie. Dlaczego akurat "dziecko neostrady"? Ponieważ kilka lat temu Internet był słabo dostępny, a modemy były kosztownym przywilejem, stąd z Internetu korzystali Ci, którzy go bardziej potrzebowali (ciężko wyobrazić sobie dyskusję na forum licząc się z każdym impulsem). Ekspansja neostrady na większość kraju uczyniła go łatwiej dostępnym, stąd też rodzice fundowali swoim pociechom łącza internetowe "do nauki", a dzieci niemające pojęcia o Internecie zalały go falą bezsensu i dużą dozą bezmyślności.


Na naszym kochanym forum Karego Konia zdarzają się takie Trolle. Popieram akcję w 100%. Nie karmić Trolli! Nie wypowiadać się w topicach bezsensownie założonych i mielonych x100. Ponieważ to forum jest modernowane w sposób minimalny, myślę, że kazda/y z nas powinien sobie tą akcje wziąć do serca.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Doria
Dzielny Rumak


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 200
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Sorry nazwa Troll to chyba jest zbyt krytyczne! Zabierasz ksywę mojemu klasowemu Trollowi, noo! xDD
Rozumiem to, takie 'dzieci' są poprostu straszne ;/
Sama mam Neostrade z promocji, bo jest szybsza i korzystniejsza niż nasz poprzedni dostawca Laughing


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Zycior
Moderator


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 381
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Debica

modemy byly straszne : P jezuu ja pamietam jak co miesiac mialam kare na kompa xD bo przychodzili duze rachunki xD : P

no a fakt ze takie dzieci sa okropne Oo ... normalnie poraazka xD


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Moniqa
Moderator


Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2678
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Poznań

Popieram, popieram! W 100%!

A ja mam SDI Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
w skrzydłach wiatru
Młody Konik


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 122
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: ze snu

Też mialam SDI, teraz mam Neostradę bo jest tańsza. Ale tu nie chodzi tylko o to, jaki kto ma internet. Nazwa "Dzieci Neostrady" przyjęła się, ponieważ takie osoby najczęściej są właśnie z domów, w których założono Neostradę bo jest "tanio, fajnie i dzieci będą sobie lekcje przy komputerze odrabiać (sratatata)", a najczęściej łażą po forach i irytują ludzi Smile


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
przypadkowy przechodzień
Moderator


Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 945
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Wrocław Pod

i tak wolę określenie troll Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Moniqa
Moderator


Dołączył: 04 Lip 2005
Posty: 2678
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 10 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Poznań

w skrzydłach wiatru - rozumiem z tą nazwą. To moje SDI to dodałam tak poza tematem Wink

trolle - pasuje świetnie Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
k_o_r_a
Źrebak


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 99
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Warszawa/ Okrzeszyn

mhm..zgadzam się z tym w zupełności


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Natalie
Doświadczony wierzchowiec


Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 698
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Delicjusz w Rosnówku =*

ja też popieram Wink


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Korek
Gość



Ano ja jestem z wami! Please, do not feed troll! (Dobrze ja mówię?)

Bluh, dzieci Neostrady. Czasem się ich boję.

(A nie zarejestruję się bo nawet konno jeździć nie umiem i czuję się gorsza.)
Maja
Młody Konik


Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 131
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: TKKF Pegaz, Częstochowa, Wyperpy Dolne :P :D

Takie dzieci sa okropne... :/ Tylk ozasmiecaja fora Razz


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Doria
Dzielny Rumak


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 200
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

[link widoczny dla zalogowanych]
Nawiązanie..


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Maja
Młody Konik


Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 131
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: TKKF Pegaz, Częstochowa, Wyperpy Dolne :P :D

Mnie tez to wkurza to co tam napisali Very Happy

-------------------------

Jednym slowem: STOP TAKIM DZIECOM!!!

//PP: bardzo przepraszam, a funkcja "edycja" to sobie poszła spać czy jak? po to jest, żeby z niej korzystać, a nie walić jakieś posty w odstępie 1 min...
Sory PP ale tak jakos wyszlo, ze mialam chwile na kompie a jak m isie chwile to sie nie msyli zeby edytowac posty ale jak najszybciej to chcialam dodac....czy tobie nigdy sie tak nie zdarza ze cos zle zrobisz?? Staram sie nie walic glupich postow ale jak tak juz sie stanie to trudno...nikt nie jest idealny...Razz
PS. Tak wogole post nie byl w odstepie jednej minuty...chyba ze dla ciebie pare godzin to jedna minuta???Ciekawe... :/


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Maja dnia Śro 13:41, 24 Maj 2006, w całości zmieniany 3 razy
Zobacz profil autora
pinia
Dzielny Rumak


Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 210
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

w takim razie jesteśmy trollami - wszyscy xP zastanówcie sie czy nei pisaliście kiedyś bezsensownego posta lub nie powtarzaliście po ileś tam razy coś co ktoś już powiedział, po za tym wszyscy jesteśmy internetowymi nałogowcami co jest sto razy gorsze od takiego zapychania for bzdurami... na pewno większość z was ma gadu gadu, tlena lub skype, no i o czym tam gadacie oprócz czasami ważnych spraw... tak naprawdę o pierdołach niepotrzebnych i zabierających czas... po za tym czasami "dzieci" jak to określiliście są czasami mądrzejsze niż nie jeden dorosły i to czasami takie osoby dorosłe piszą pierdoły... wiem że niektórzy nie piszą na temat itd. ale często jest tak że człowiek najpierw musi obadać forum poznać opcje, chce sie koniecznie przybodobać i czasami palnie głupie gadki. wiemże są wyjątki ale to sie nie tyczy tylko for. po za tym ja rozumiem że to jest wkurzające ale trzeba troche wyrozumienia dla takich osób, może po prostu rodzina poświęca im za mało uwagi i chcą być w centrum uwagi, choćby nawet tym że robią komuś na złość. Po za tym sami zaprzeczacie swoim słowom. Przeczytajcie ten temat. Wszyscy gadają to samo: "No nie nawidze takich dzieci", "Stop takim dzieciom", "Popieram", "Zgadzam się" ... wszyscy siebie powtarzacie i ten temat jest troche taki zarozumiały... tak jakbyście chcieli powiedzieć że jesteście wspaniałymi użytkownikami for, a reszta to dzieci które zapychają fora - my wszyscy jesteśmy takimi dziećmi...


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Doria
Dzielny Rumak


Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 200
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Tak więc uznajmy że dzieci neostrady to nie tacy ludzie jak my (normalni, no chyba że macie do mnie jakieś zastrzeżenia Mr. Green ), tylko uporczywie i złośliwie uprzykrzają innym życie postami wyrażającymi swoją pogardę i poszukiwanie w necie rozrywki w tematach wogóle ich nieciekawiących :d Już nie mówmy że każdy z nas jest trollem, bo wiadomo p[rzecież o co chodzi;)


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
NIE Dzieciom Neostrady
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 2  

  
  
 Odpowiedz do tematu